Наши партнеры:

 

"Easthost" sniedz tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Juridiskām personām un fiziskām personām tiek nodrošinātas mūsdienīgas iespējas tīmekļa vietņu, interneta lietojumprogrammu, satura pārvaldības (jeb CMS) sistēmu un informācijas izvietošanai interneta tīklā. Mitināšanas ietvaros tiek nodrošināta arī domēnu un elektroniskā pasta adrešu reģistrācija.

Uzņēmuma "Easthost" klientu mājaslapas ir pieejamas internetā visu diennakti. Lai to nodrošinātu, uzņēmums rezervē aprīkojumu un sakaru kanālus, kā arī ik dienas izveido mitināto datņu un datu dublējumkopijas. Visiem uzņēmuma "Easthost" vietņu uzglabāšanas un informācijas apstrādes centriem tiek nodrošināta droša un nepārtraukta barošana, kā arī ātrgaitas optisko līniju pieslēgums pie globālā interneta tīkla, izmantojot vairākus sakaru kanālus ar datplūsmas caurlaides joslu ar ātrumu 2 gigabiti sekundē.

Jaunais pakalpojumu vadības panelis "Plesk Parallels Panel" ir mūsdienīga platforma, kas nodrošina vietņu mitināšanu un domēnu reģistrēšanu internetā. Viena no resursa īpatnībām ir iespēja ar iebūvētu konstruktoru "Presence builder" viegli izveidot vietni, kā arī uzstādīt dažādas CMS sistēmas un instalēt tīmekļa lietojumprogrammas. Mitināšanas pakalpojumu vadības panelis nodrošina iespēju patstāvīgi pievienot vairākas vietnes, datu bāzes, e-pasta kontus utt.

Jaunā serveru konfigurācija nodrošina iespēju tādām CMS sistēmām kā "Joomla", "Drupal", "Wordpress" u.c. sasniegt lielu darbības ātrumu. Uzņēmuma "Easthost" jaunā mitināšanas platforma par pieejamu cenu nodrošina virtuālās mitināšanas pakalpojumus uz mūsdienīga aprīkojuma un augsto tehnoloģiju serveros. Uzņēmums "Easthost" ar klientu noslēgta līguma ietvaros garantē vietņu darbspēju, kā arī paredzamo servisa līmeni. Mitināšanas vajadzībām uzņēmums "Easthost" garantē visaugstākos kvalitātes rādītājus. Uzņēmums regulāri sniedz lietotājiem saistošu un noderīgu informāciju un uztur aktīvu dialogu sociālajos tīklos. Kļūstiet par mūsu partneri un saņemiet ikmēneša komisijas maksu par piesaistītajiem klientiem, kā arī atlaidi mūsu pakalpojumu cenām kā papildatlīdzību.